A dlaczego nie?

Mam wrażenie, że seks w dzisiejszych czasach, staje się coraz większym tematem tabu. Mało kto o nim mówi, pisze. Rodzice podsuwają dzieciom książki, szkoły okrajają temat do reprodukcyjnego minimum, a dzieci często sięgają do internetu, gdzie trafiają na pornografię, która ma się nijak do prawdziwego obrazu seksu.  I potem dziwić się, że nawet dorośli mają nawet problem z prawidłowym nazewnictwem narządów płciowych, uważają stosunek przerywany za skuteczną metodę antykoncepcji, czy też w ukryciu cierpią z powodu rzekomego niedobrania seksualnego… a czasem wystarczy po prostu rozmowa. Zbyt wiele w dzisiejszych czasach zdrad, frustracji i rozpadów rodzin.

O czym chciałabym pisać?

Chciałabym na tym blogu pisać przede wszystkim w sposób zrozumiały i ciekawy dla wszystkich. O miłości, seksie, relacjach, związkach, potrzebach i fantazjach. A jeśli przy okazji będę w stanie komuś pomóc, to uznam, że było warto!

Co Wy na to?

Jestem otwarta na Wasze propozycje związane z tematyką bloga. Chętnie pomogę Ci rozwiązać problem w relacjach małżeńskich, partnerskich. Pamiętaj – nie jesteś sam/sama 🙂

 

Podziel się z innymi: